Apartmán – 120 m2, 4 pokoje, 1 kuchyň, 2 koupelny, 5 vstupů na balkón, 2 parkovací místa.

Nabízíme k prodeji krásný apartmán, v klidné části historického města Agrigento na Sicílii. Apartmán se nachází v 1. nadzemním podlaží, v domě celkově o třech patrech s výtahem. Apartmán je dispozičně řešený jako 4+1, má však navíc dvě koupelny a prostornou komoru. Každá místnost má vlastní vstup na prostorný balkón a v koupelnách je i okno. Jsou zde použity velice kvalitní materiály (mramor, kvalitní dřevo, kvalitní dlažba atd.). K apartmánu náleží také dvě parkovací místa přímo před domem. Platí se zde měsíční náklady 25 EUR na kondominium (něco jako u nás fond oprav). Pak měsíční náklady na elektřinu, vodu a plyn jsou individuální a platí se podle reálné měsíční spotřeby.

Apartmán je vzdálený cca 5 km od moře. V této lokalitě jsou jedny z nejkrásnějších pláží na Sicílii. Najdete zde jak pláže „osamělé“, kde Vás obklopí pouze středomořská příroda a nebo najdete i pláže „rušné“, plné barů a restaurací. V blízkosti je také známá pláž u Scala dei Turchi, což je bílý skalnatý útes na pobřeží Realmonte, stalo se velmi oblíbenou turistickou atrakcí a je zařazena do seznamu dědictví památek UNESCO,

Tato nemovitost je zárukou celoročního příjmu.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně.

Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.

Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy.

Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy.

Z letiště jsou pak přímé autobusové spoje téměř do každého většího města.

Něco také k Agrigentu – je to obdivuhodné město, které v sobě mísí středověkou mohutnost, berberskou nadvládu a především antickou velikost i vznešenost. Právě jeho starověké památky mu přinesly zápis mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Narodil se zde také nositel Nobelovy ceny, dramatik Luigi Pirandello. Agrigento (přes 60 tisíc stálých obyvatel) vyrostlo v členité krajině jižní Sicílie, kousek od břehů Středozemního moře. Po rychlostní silnici se odsud rychle dostanete kolem vnitrozemského města Caltanissetta až k dálnici A19 vedoucí do 170 kilometrů vzdálené Catanie a 200 kilometrů vzdáleného Palerma. Agrigento najdete v prudkém kopci a je charakteristické úzkými uličkami s kamennými domy, obchůdky a bary. K jeho největším lákadlům patří část Valle dei Templi (Údolí chrámů) s ruinami chrámů v dórském stylu a rozsáhlý areál středověkých vykopávek.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy či ostatní služby tlumočníka.

Cena: 162.000 EUR (cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu).

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.