Vila – 120m2, pozemek 3.300 m2, 5 pokojů, 1 kuchyň, 2 koupelny, 2 balkóny, 1 terasa.

Rádi bychom Vám nabídli krásnou vilu, která se nachází ve městě Racalmuto, které je vzdálené 20 km od moře, od krásných pláži v chráněné přírodní rezervaci. Je to starobylé město s ohromnou historií. Krátké video o Racalmuto můžete shlédnout níže.

Vila je ve výborném stavu, prošla rekonstrukcí cca před 15 lety, ale stále je vhodná k okamžitému bydlení. Na pozemku má opečovávaný ovocný sad, olivovníky, vlastní studnu, jejíž voda je napojena do oběhu do celé vily. V přízemí vily najdete kuchyň, ze které vede přes francouzské okno vstup na venkovní terasu, dále jsou zde další 2 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a komora. V prvním patře pak je ložnice s vlastním balkónem, dva menší pokoje, přičemž jeden má svůj vlastní balkón a druhý je s oknem. Nachází se zde také samostatné wc s bidetem.

Vila je výhodnou investiční příležitostí pro pronajímání turistům a nebo je také určena k celoročnímu i dovolenkovému bydlení.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně.

Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.

Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy.

Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy.

Z hlavních letiště jsou pak přímé autobusové spoje téměř do každého většího městečka.

Nejbližším městem je Agrigento, které se rozkládá na Údolí chrámů, jedna z nejznámějších památek ostrova. Na oblém hřebeni tu Řekové pět století před Kristem postavili komplex chrámů, jejichž pozůstatky dodnes obdivují návštěvníci z celého světa. Agrigento se může také pyšnit úchvatnými plážemi s bílými kameny. Sicílie láká turisty z celého světa po celý rok. Na největším ostrově Středozemního moře se můžete vydat na nejvyšší činnou evropskou sopku, bloudit v uličkách horských vesnic nebo se procházet starobylými městy. Na Sicílii najdete i krásné písečné pláže a samozřejmě i kvalitní italskou kuchyni, výborné víno a usměvavé lidi.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy či ostatní služby tlumočníka.

Cena: 145.000 EUR (cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu).