Vila – 131 m2, 3 ložnice, 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, terasa, garáž.

Nabízíme k prodeji elegantní vilu s úžasným výhledem na Jónské moře, ze které si můžete vychutnat kouzlo barev Sicílie. Vila se skládá z velkého obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, tří ložnic, dvou koupelen a nádherné terasy s výhledem na moře. Celá vila je vybavena velkými okny, ze kterých si můžete vychutnat dechberoucí panorama na moře. Nemovitost má velikost 131 m2 a disponuje také vlastní garáží.

Energetická účinnost nemovitosti má úroveň A2 (55,6 kWh/m2 ročně).

Avola se rozkládá na jihovýchodním pobřeží Sicílie a leží společně s dalšími městečky jako je Noto, Caltagirone, Militello Val di Catania, Catania, Modica, Palazzolo, Ragusa a Scicli v údolí Val di Noto. Pro tyto města je charakteristický pozdně barokní styl na vysoké architektonické a umělecké úrovni. Města byla v roce 2002 zapsána na seznam světového a kulturního dědictví UNESCO.

Samotná Avola byla podle návrhu vystavěna do tvaru kříže v šestiúhelníku a v jejím centru najdeme 5 náměstí. Dnes je již značně rozvinutým zemědělským střediskem a vína, která se zde vyrábí, jsou považována za jedny z nejlepších v celé Itálii. K rekreaci lákají především písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Pro návštěvníky, kteří mají rádi noční život a společenskou zábavu, je zde připraveno několik klubů, barů a restaurací. Z Avoly je to 7 km do také velice krásného města Noto, historického města Syrakusy.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně. Od Siracusy je vzdálené 60 km, a tutíž je to nejbližší letiště.

Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.

Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy.

Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy.

Z letiště Catania, jsou přímé autobusové spoje přímo do celé provincie Siracusy.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy, ostatní služby tlumočníka.

Cena 800.000 EUR (cena je bez notářských poplatků, daní, provize a právního servisu).