Vila – 260 m2, pozemek 1.500 m2, 6 pokojů, 1 kuchyň, 2 koupelny, 1 technická koupelna, 2 terasy.

Nabízíme k prodeji vilu s velmi prostornými terasy, s krásným výhledem na okolní krajinu, kde si můžete vychutnávat neobyčejné západy či východy „sicilského“ slunce. Vila se nachází ve městě Racalmuto, vzdálená 15 km od moře, od krásných pláži v chráněné přírodní rezervaci. Je to starobylé město s ohromnou historií. Krátké video o Racalmuto můžete shlédnout níže.

Vila je v naprosto výborném stavu a je vhodná k okamžitému bydlení či k pronájmům. Lze ji například upravit tak, aby každý pokoj měl své sociální zařízení a tedy vytvořit velmi praktické a výnosné Airbnb. Leží na pozemku o velikosti 1.500 m2. V přízemí domu je umístěná kuchyň, obývací pokoj, technická koupelna a výstup na terasu. V prvním patře pak najdeme čtyři ložnice (jedna s vlastním balkónem), vstup na další terasu a koupelnu. Pak je zde další samostatný vchod (tzv. ubytování pro hosty) a tam se nachází obrovský obývací pokoj a koupelna.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně.

Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.

Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy.

Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy.

Z letiště jsou pak přímé autobusové spoje téměř do každého většího města.

Nejbližším městem je Agrigento, které se rozkládá na Údolí chrámů, jedna z nejznámějších památek ostrova. Na oblém hřebeni tu Řekové pět století před Kristem postavili komplex chrámů, jejichž pozůstatky dodnes obdivují návštěvníci z celého světa. Agrigento se může také pyšnit úchvatnými plážemi s bílými kameny. Sicílie láká turisty z celého světa po celý rok. Na největším ostrově Středozemního moře se můžete vydat na nejvyšší činnou evropskou sopku, bloudit v uličkách horských vesnic nebo se procházet starobylými městy. Na Sicílii najdete i krásné písečné pláže a samozřejmě i kvalitní italskou kuchyni, výborné víno a usměvavé lidi.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy či ostatní služby tlumočníka.

Cena: 170.000 EUR (cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu).

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.