Vila – 3kk, 90 m2
Terasa – 50 m2
Garáž – 30 m2
Parkovací stání před domem – 15 m2

Nabízíme k prodeji novostavbu řadového domu, který se nachází pouhých 300 m od moře. Jedná se novostavbu u města Santa Croce Camerina. Najdete zde krásné světlé písčité pláže s křišťálově čistou vodou Středozemního moře. Dům je dispozičně řešený jako 3KK o rozloze 90 m2. Dům má 2 terasy, jedna se nachází před vstupem do domu, a druhá ze zadní strany domu. Při vstupu tedy vcházíme do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a se vstupem na zadní terasu. V prvním patře se nachází 2 pokoje, koupelna a komora.

Městečko Santa Croce Camerina se ukrývá na jihovýchodě ostrova Sicílie. Stalo se velmi vyhledávanou turistickou lokalitou, a to nejen pro blízkost krásných písečných pláží Camerina, ale také díky množství architektonických památek. Velký význam má v této oblasti pěstování květin, které jsou vyváženy do celé Itálie. Každoročně se zde na den patrona města San Giuseppa koná květinový festival.

Přibližně 24 km od Cameriny se nachází krásné město Ragusa. Toto město ležící v údolí Val di Noto se pyšní jedinečným pozdně barokním stylem. Všechna města v údolí byla v roce 2002 zapsána na seznam světového a kulturního dědictví UNESCO. Z Cameriny vede podél pobřeží silnice se skvělým panoramatickým výhledem.

Tato vila je zárukou skvělého sezónního příjmu.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově, tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy, ostatní služby tlumočníka.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně.
Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.
Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy.
Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy.

Z letiště Catania jezdí pravidelně dálkové autobusy do všech větších měst na Sicílii.

Cena: 240.000 EUR (včetně vybavení nábytkem), (cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu).

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.