Dům s dvěma samostatnými apartmány – 340 m2.

Apartmán v přízemí – 170 m2, 4 pokoje, 1 kuchyň, 1 koupelna, 3 balkóny.

Apartmán v prvním patře – 170 m2, 4 pokoje, 1 kuchyň, 1 koupelna, 3 balkóny.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy, ostatní služby tlumočníka.

Nabízíme k prodeji dům o velikosti 340 m2 s dvěma samostatnými apartmány na italském ostrově Sicílie ve středozemním moři. Apartmán v přízemí je o velikosti 170 m2 a apartmán v 1. patře je také o velikosti 170 m2. Oba apartmány jsou dispozičně řešené jako 4+1, přičemž kuchyň a 2 pokoje mají vlastní balkón. Dům má také půdní prostor. Naše nemovitost se nachází ve starobylém městě Sommatino, které je vzdálené 30 km od moře. Apartmán v 1. patře je zařízený, po rekonstrukci a možný k okamžitému bydlení. Apartmán v přízemí je určen k rekonstrukci.

Dům je výhodnou investiční příležitostí pro pronajímání turistům a nebo je také určen k celoročnímu i dovolenkovému bydlení. V Sommatinu se nachází Acquapark Conte, který je největším Acquaparkem na Sicílii. Z městečka Sommatino se snadno a rychle napojíte na vybudovanou dálnici a můžete tak navštěvovat další krásná místa. V Sommatinu dále najdete zdravotní středisko, poštu, tři supermarkety, menší ochody jako je zelenina, drogérie, pekařství a desítky barů. Každý týden se v Sommatinu koná místní trh, kde najdete spoustu věcí od oblečení přes domácí potřeby až po ovoce, zeleninu a čerstvé ryby od místních farmářů. V Sommatinu je také známý pivovar SEMEDORATO, kde se vyrábí velmi oblíbené pivo.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně. 

Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.

Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy. 

Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy. 

Nejbližším městem je Agrigento, které se rozkládá na Údolí chrámů, jedna z nejznámějších památek ostrova. Na oblém hřebeni tu Řekové pět století před Kristem postavili komplex chrámů, jejichž pozůstatky dodnes obdivují návštěvníci z celého světa. Agrigento se může také pyšnit úchvatnými plážemi s bílými kameny. Sicílie láká turisty z celého světa po celý rok. Na největším ostrově Středozemního moře se můžete vydat na nejvyšší činnou evropskou sopku, bloudit v uličkách horských vesnic nebo se procházet starobylými městy. Na Sicílii najdete i krásné písečné pláže a samozřejmě i kvalitní italskou kuchyni, výborné víno a usměvavé lidi.

Cena: 110.000 EUR (cena je včetně DPH, daní, notářských poplatků, právního servisu a služeb geometra).