Vila – 130 m2 s pozemkem 928 m2, pozemek č. 1 – 2.367 m2, pozemek č. 2 – 2.199 m2.

Přízemí – 90 m2 a skládá se z – 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 pokoje, 1 koupelna, 3 komory.

Prvním patře – terasa o velikosti 40 m2.

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji vilu o velikosti 130 m2 na italském ostrově Sicílie ve středozemním moři. Přízemí je o velikosti 90 m2 a nachází se tam obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelna s WC a 3 komory. V prvním patře se nachází otevřená terasa o velikosti 40 m2. K vile patří pozemek o velikosti 928 m2 a je navíc na prodej s pozemkem č. 1 nebo s pozemkem č. 2 a nebo s pozemkem č. 1 a č. 2 dohromady. Na pozemcích se nachází udržovaný olivový sad a také studna, ze které je možnost čerpat vodu 5.000 l denně. Na pozemku č. 1 lze postavit dům o velikosti 71 m2 a na pozemku č. 2 lze postavit dům o velikosti 66 m2.

Nemovitost se nachází ve městě Sommatino, které je vzdálené 30 km od moře.

Nemovitost je výhodnou investiční příležitostí pro pronajímání turistům a nebo je také určena k celoročnímu i dovolenkovému bydlení. V Sommatinu se nachází Acquapark Conte, který je největším Acquaparkem na Sicílii. Z městečka Sommatino se snadno a rychle napojíte na vybudovanou dálnici a můžete tak navštěvovat další krásná místa. V Sommatinu dále najdete zdravotní středisko, poštu, tři supermarkety, menší ochody jako je zelenina, drogérie, pekařství a desítky barů. Každý týden se v Sommatinu koná místní trh, kde najdete spoustu věcí od oblečení přes domácí potřeby až po ovoce, zeleninu a čerstvé ryby od místních farmářů. V Sommatinu je také známý pivovar SEMEDORATO, kde se vyrábí velmi oblíbené pivo.

S nákupem nemovitosti v Itálii pomůžeme jak jazykově tak i právně vše zařídit. Zajistíme také poprodejní servis – rekonstrukce, přihlášení na místní úřady, přihlášení elektřiny, vody, internetu, odpadů, zprostředkování mezinárodní přepravy, ostatní služby tlumočníka.

Na Sicílii jsou hned 4 mezinárodní letiště:

Catania (CTA) – největší, přímé lety z Prahy, z Katowic a Vídně. 

Palermo (PMO) – frekventované letiště na severu Sicílie, přímé lety například do Norimberka, Berlína nebo Wroclawi.

Trapani (TPS) – nejsnáze dostupné, přímé lety do Prahy. 

Comiso (CIY) – nejmenší letiště, kam míří především lety ze západní Evropy. 

Nejbližším městem je Agrigento, které se rozkládá na Údolí chrámů, jedna z nejznámějších památek ostrova. Na oblém hřebeni tu Řekové pět století před Kristem postavili komplex chrámů, jejichž pozůstatky dodnes obdivují návštěvníci z celého světa. Agrigento se může také pyšnit úchvatnými plážemi s bílými kameny. Sicílie láká turisty z celého světa po celý rok. Na největším ostrově Středozemního moře se můžete vydat na nejvyšší činnou evropskou sopku, bloudit v uličkách horských vesnic nebo se procházet starobylými městy. Na Sicílii najdete i krásné písečné pláže a samozřejmě i kvalitní italskou kuchyni, výborné víno a usměvavé lidi.

Cena:

Vila s pozemkem č. 1 – 95.000 EUR (ve fotkách ohraničeno červeně).

Vila s pozemkem č. 2 – 93.000 EUR (ve fotkách ohraničeno žlutě).

Vila s pozemkem č. 1 a č. 2 – 123.000 EUR

(ceny jsou včetně DPH, daní, notářských poplatků, právního servisu a služeb geometra).