Kamenný statek – 350 m2, pozemek 9.000 m2, 1 obývací pokoj, 5 ložnic, 6 koupelen, terasa, technická místnost, bazén, soukromé parkoviště, garáž, soukromý park.

Je nám ctí, nabídnout Vám k prodeji tento luxusně zrekonstruovaný kamenný statek s odkrytým kamenem v panoramatické krajině Toskánska. Nemovitost leží na úžasném místě s panoramatickými výhledy, je dovedně zrekonstruovaná s respektem k toskánské tradici, ale jsou zde promítnuté prvky do modernější verze.
Nemovitost je o velikosti 350 m2 a leží na pozemku o velikosti 9.000 m2. Pozemek se pyšní vlastním exkluzivním parkem s olivovými háji. Interiéry jsou velmi specifické a mimořádně světlé, uspořádané na dvou pater.
V přízemí dominuje obývací část s výhledem na Val d’Orcia až po Montalcino. Dále pak je v přízemí velká kuchyň s prostorný středovým ostrůvkem, vybavená nejnovější generací spotřebičů Miele, spíž a servisní koupelna. V přízemí jsou také dva velké dvoulůžkové pokoje s vlastním sociální zařízením a s výhledem do zahrady a na bazén.
Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou tři dvoulůžkové pokoje, všechny s vlastním sociálním zařízením a prostorná terasa s úchvatnými výhledy do krajiny.
Vedle nemovitosti, s výhledem na západ slunce, byl postaven bazén, orámovaný staletým cypřišem, s výhledem na vinice Montalcino.
Jdou zde použité špičkové, voskované betonové podlahy, klimatizace, tepelně izolační okna s moskytiérami a typické vnitřní žaluzie. Pryskyřičná vana v hlavní koupelně, krystaly ve sprchových koutech a kvalitní koupelnové vybavení. Nemovitosti spadá do energetické třídy B.
Dale je zde nádrž na 10 000 litrů pro zachycování dešťové vody.

Jsou zde veškeré inženýrské sítě, vynikající wi-fi, satelitní TV, nezávislé topení, zavlažovací systém.

Nemovitost je vhodná jak pro osobní bydlení, tak může fungovat jako luxusní hotel nebo Agriturismo.

Cena: 1.668.000 EUR (cena je včetně notářských poplatků, daní, provize a právního servisu).

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.